Objednávky a výdej stravy v CYGNUSu

Středa 07.12.2022
ON-LINE školení On-line, On-line, 60200
473/500

Školení je určeno pro

Vedoucí stravování, pracovníky kuchyně. Obecně všechny pracovníky, kteří mají na starost objednávku stravy pro zaměstnance a cizí strávníky a výdej objednané stravy u výdejního okénka.

Popis školení

Vypisují si vaši zaměstnanci (a případně cizí strávníci) objednávky jídel stále v papírové podobě na jídelně? Případně používáte stále stravenky? Přepisujete následně seznam objednávek vy nebo vaši kolegové ručně do CYGNUSu? Odškrtáváte potom s tužkou v ruce u výdejního okénka v seznamu strávníků jejich objednávky? Možná to u vás přibližně takto probíhá. Možná tímto způsobem postupujete jen zčásti. A možná si říkáte, že tak, jak to máte zaběhnuté, je to vyhovující. To je samozřejmě v pořádku, jen si položme otázku: Vyhovuje vám i ten čas, který trávíte kvůli zpracování objednávek opakovaně u počítače? Vyhovuje vám i to, že snadno může dojít k chybě? Ať už jsou právě vaše odpovědi jakékoli, pokud pracujete ve stravovacím provozu, toto školení byste si neměli nechat ujít! Ukážeme vám totiž možná trochu překvapivě, že kvůli objednávkám a výdeji stravy už jako pracovník kuchyně k počítači ani nemusíte! A vše potřebné k tomu už máte, bez potřeby cokoli dalšího dokupovat či platit. Přihlaste se, zjistěte víc a udělejte si vlastní názor!

Obsah školení

  • Projdeme s vámi proces objednávek stravy na typických scénářích z praxe.
  • Převedeme názorně, jak si mohou strávníci objednávat a odhlašovat stravu přes internet kdykoli a odkudkoli.
  • Popíšeme, jak si vaši zaměstnanci mohou vybírat z jídelního lístku přímo v CYGNUSu .
  • Předvede vám, jak dokáže CYGNUS přímo u výdejního okýnka zobrazovat objednávky jednotlivých strávníků, kteří si právě přijdou pro jídlo.
  • Shrneme, jak veškerou související administrativu vyřeší CYGNUS.
  • Předáme vám užitečné typy, jak si proces objednávek a výdeje stravy zjednodušit pomocí drobných vychytávek.
  • Budeme se rovněž věnovat vašim postřehům a dotazům.

Délka konání

12:30 - 14:00 (2 hodiny)

Lektor

Ing. Martin Vichnar (produktový manažer společnosti IRESOFT)

Cena: 0 Kč bez DPH za 1 osobu